1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Bardzo gorąco dziękujemy za składane dziś ofiary oraz za te wpłacane na konto parafialne. Rozpoczęliśmy przygotowanie okien kościoła do możliwości otwarcia ich i wentylacji świątyni. Jedno okno w nawie lewej zostało już wyciągnięte i jest w przygotowaniu. Po wykonaniu i sprawdzeniu tego pierwszego będziemy sukcesywnie otwierać kolejne okna.
  2. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Agnieszki. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Marii Magdaleny.
  3. We wtorek przeżywać będziemy trzecią rocznicę wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II do naszego kościoła. Po mszy św. wieczornej będzie możliwość ucałowania relikwii św. Papieża.
  4. W III środę po mszy św. zapraszamy na modlitwę o Uzdrowienie i Uwolnienie.
  5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
  6. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po mszy św. wieczornej.
  7. W przyszłą niedzielę z związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej mszy św. będzie obrzęd poświęcenia i błogosławieństwa pojazdów. Ofiary zebrane do puszek będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  8. Dziękujemy za składane do tej pory przedmioty na sierpniowy Festyn. Zapraszamy do podzielenia się swoimi mniej i bardziej cennymi rzeczami, by przeznaczyć je dla prześladowanych chrześcijan. Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego jest kosz, do którego te rzeczy można składać, a bardziej cenne bezpośrednio do organizatorów lub do ks. proboszcza.
  9. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.