1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Faustyny. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Marty.
 2. W środę rozpoczynamy miesiąc sierpień, czas szczególnie poświęcony trzeźwości
  i abstynencji dla dobra naszych bliskich, naszych rodzin i naszej ojczyzny. Jak zawsze w tym czasie zachęcamy do abstynencji od napojów alkoholowych i do modlitwy za uzależnionych
  w różne nałogi. Przy ołtarzu Matki Bożej będzie wystawiona nasza parafialna Księga Trzeźwości. Zachęcamy do wpisywania tam swoich postanowień trzeźwościowych.
 3. W czwartek 2 sierpnia w każdym kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
 4. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 • W czwartek rano adoracja Pana Jezusa do godz. 8 00 i godzina święta Arcybractwa. Po mszy św. wieczornej modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie
  i zakonne z naszej parafii i naszych rodzin. Spowiedź w czwartek od godz. 18 00.
 • W piątek rano ks. wikariusz odwiedzi swoich chorych w domach z komunią św. Spowiedź od godz. 17 00. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny i adoracja Pana Jezusa do godz. 21 00
 • W I sobotę nasze nabożeństwo fatimskie, wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczniemy o 18 00 wprowadzeniem w I soboty następnie wystawienie Pana Jezusa i modlitwa różańca. Po różańcu 15 min medytacja i uroczysta msza św. z homilią, która rozpocznie się ok. 19 00. Serdecznie wszystkich zapraszamy. W tym dniu przeżywać też będziemy 6 rocznicę Peregrynacji Krzyże Papieskiego w naszej parafii z 4. 08. 2012 roku.
 1. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
 2. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.