1. Dziś niedziela adoracyjna i Dzień Solidarności z Kościołami na Wschodzie. Po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.
  2. Również dzisiaj Dzieci Maryi z Siostrami będą rozprowadzać po każdej mszy św. świąteczne pierniczki przez nich wykonane. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na rekolekcyjne potrzeby Dzieci i Młodzieży Maryjnej.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w roratach codziennie wieczorem o godz. 17 00.
  4. W środę II miesiąca zapraszamy po roratach na Nowennę do św. Stanisława B.M. z ucałowaniem Jego relikwii.
  5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
  6. Naszych chorych odwiedzimy w najbliższy piątek od rana i będzie to już spowiedź i komunia św. przed świętami.
  7. Przyszła niedziela III adwentu, to również III niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Dziękujemy za składane ofiary na ogrzewanie naszej świątyni.
  8. Opłatki wigilijne jak co roku można już nabywać w zakrystii. Zapraszamy do P. Organisty i do Siostry.
  9. Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego są świece Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiara jak co roku to minimum 5 zł. Zapraszamy.
  10. Chcemy jak przed rokiem ponowić przedświąteczną akcję „Rodzina – rodzinie”, która polega na pomocy potrzebującym konkretnym rodzinom i osobom przed świętami przez konkretne rodziny. Zapraszamy chętne rodziny czy osoby do zakrystii lub bezpośrednio do P. Małgosi Śliwki po konkretny adres potrzebującej rodziny i sami zdecydujemy co potrzebują na święta i jaką paczkę dla nich przygotować i osobiście im dostarczyć. Zachęcamy do daru otwartych serc dla dobra innych, byśmy wszyscy przeżywali radość przychodzącego Chrystusa.
  11. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.