1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Dziś w Parku Potockich w Rymanowie od godz. 15 00 Piknik Rodzinny. Organizatorzy zapraszają.
 2. Dziś już msza św. niedzielna popołudniowa będzie o godz. 16 00. Nie będzie mszy o 19 00.
 3. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Zofii. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Elżbiety.
 4. Jutro w poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8 00.
 5. We wtorek o godz. 15 00 msza św. na rozpoczęcie Szkoły Sanatoryjnej.
 6. W środę zapraszamy na katechezę o Biblii 15 min przed mszą św.
 7. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
 8. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 • W czwartek rano adoracja Pana Jezusa do godz. 8 00 i godzina święta Arcybractwa. Po mszy św. wieczornej modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie
  i zakonne z naszej parafii i naszych rodzin. Spowiedź w czwartek od godz. 18 00.
 • W piątek rano odwiedzimy naszych chorych w domach z komunią św. Spowiedź od godz. 17 00. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny i adoracja Pana Jezusa do godz. 21 00
 1. W sobotę Święto Narodzenia NMP. Odpust w Króliku Polskim.
 2. Od przyszłego tygodnia msze św. wieczorne w tygodniu będą przesunięte już na godz. 17 00.
 3. Wszystkie chętne dzieci i młodzież zapraszamy na powakacyjne spotkanie organizacyjne Grupy Maryjnej w sobotę o godz. 15 00 do salki na plebanii. Grupa Apostolstwa Młodzieży będzie miała spotkanie na plebanii w salce w sobotę po mszy św. wieczornej.
 4. Ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie we wtorek po mszy św. do kościoła.
 5. Przed tygodniem 26 VIII przeżywaliśmy wspaniałe wydarzenie, które odbiło się szerokim echem wśród wielu ludzi i wspólnot, był to „Dobroczynny Festyn na Rzecz Prześladowanych Chrześcijan”, który zgromadził bardzo wielu ludzi, mimo że pogoda znów nie była najlepsza, a przede wszystkim uruchomił ponownie ogromną rzeszę ponad 150 ludzi dobrej woli organizujących i prowadzących to parafialne świętowanie, które jak przed rokiem zapisuje się złotymi zgłoskami w historii naszej parafii. Zebrano i przekazano Kościołowi w Potrzebie 29 152 zł. Z tego miejsca chciałbym podziękować tym wszystkim ludziom dorosłym i młodzieży, którzy tak świetnie przygotowali, zorganizowali i przeprowadzili to wydarzenie. Cieszę się z tej wspólnoty, parafialnej rodziny, która włączyła się z radością w ten zaszczytny cel na rzecz naszych prześladowanych braci. Z serca bardzo wam wszystkim dziękuję. Dziękujemy serdecznie wszystkim sponsorom i dobroczyńcom Festynu. Niech dobry Bóg wam za to wynagrodzi. Msza św. w intencji ofiarodawców i organizatorów tego Festynu będzie dzisiaj o godz. 16 00.
 6. W zakrystii u ministrantów są do odebrania tacki i deseczki z placków.
 7. Ogłoszenie o Pożegnaniu Lata w Podkarpackiej Stolicy Dzieci 9 września w Parku nad Czarnym Potokiem od godz. 13 00.
 8. Ogłoszenie Burmistrza Gminy o stypendiach dla uczniów – do 15 września.
 9. W czwartek 6 września odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w ramach współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zużyty sprzęt można przywozić na parking koło kościoła do godz. 14 00. Ulotki są na stoliku pod chórem.
 10. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.