1. Zapraszamy dziś wszystkie dzieci wraz z rodzinami na Pożegnanie Lata w Podkarpackiej Stolicy Dzieci do Parku nad Czarnym Potokiem. Początek od godz. 13 00.
 2. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Elżbiety. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Jadwigi Śląskiej.
 3. Od jutra msze św. wieczorne w tygodniu będą przesunięte już na godz. 17 00.
 4. Jutro w poniedziałek na pierwsze spotkanie po mszy św. wieczornej na godz. 17 30 zapraszamy młodzież klas VIII SP, III Gimnazjum oraz I klas średnich, którzy za miesiąc przystąpią do sakramentu bierzmowania. Proszę nawzajem się powiadomić, tak by wszyscy mogli być obecni.
 5. We wtorek po mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa z racji 11 dnia miesiąca i kolejnej Nowenny modlitwy przed 100-leciem Święta Niepodległości 11 listopada.
 6. W środę zapraszamy po mszy św. na Nowennę do św. Stanisława B. M.
 7. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
 8. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Św. Tradycyjnie zapraszamy po mszy św. wieczornej na Drogę Krzyżową do Jubileuszowego Krzyża w Desznie.
 9. W sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Odpust w Rymanowie.
 10. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii.
 11. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
 12. Zmarł w tym tygodniu nasz parafianin Waldemar Sołtysik z Rymanowa Zdroju. Pomodlimy się na koniec o jego wieczne zbawienie.