1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Klary (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!).
 2. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Nabożeństwa w naszym kościele będą codziennie po mszy św. wieczornej ok. godz. 17 30. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich dorosłych na codzienne spotkanie z różańcem w ręku, by przez wstawiennictwo Matki Bożej wypraszać u Boga potrzebne łaski. Niech to będzie szczególny czas modlitwy różańcowej w 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Msze św. w intencji poszczególnych Róż Rodzinnych będą odprawiane codziennie o godz. 17 00 z rozważaniami różańcowymi i prowadzeniem różańca na przemian z dziećmi, które szczególnie gorąco zapraszamy. Rozpoczniemy tym razem od Deszna od Róży św. Klary. Za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieci będą otrzymywać i zbierać obrazki za uczestnictwo w różańcu, a najlepiej uczestniczące dzieci otrzymają na koniec niespodzianki. Grafik całego października jest w gablotce i na stronie internetowej.
 3. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na 16 00.
 4. Na mszy św. wieczornej w czwartek nastąpi obrzęd przyjęcia do posługi ministrantów i lektorów. Zapraszamy naszych kandydatów i rodziców na tę uroczystość.
 5. W piątek przeżywać 11 rocz. wprowadzenia Relikwii św. S. Faustyny do naszej świątyni.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 • W czwartek rano adoracja Pana Jezusa do godz. 8 00 i godzina święta Arcybractwa. Po mszy św. wieczornej modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Spowiedź w czwartek od godz. 16 00.
 • W piątek rano odwiedzimy swoich chorych w domach z komunią św. Spowiedź od godz. 15 00. Przed mszą św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a po mszy św. nabożeństwo różańcowe z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny i adoracja Pana Jezusa do godz. 19 00.
 • W sobotę kolejne nasze nabożeństwo fatimskie, wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczniemy o 17 00 wprowadzeniem w I soboty następnie wystawienie Pana Jezusa i modlitwa różańca. Po różańcu 15 min. medytacja i uroczysta msza św. z homilią, która rozpocznie się ok. 18 00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 1. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca października, adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15 30, a po nim msza św.
 2. Ogłoszenie Burmistrza Gminy: W najbliższy piątek tj. 5 października o godz. 18 00 w Sali kina „Sokół” w Rymanowie eksperci przedstawią rządowy program „Czyste Powietrze” – program dotyczy dociepleń domów i wymiany systemu ogrzewania. Zainteresowanych mieszkańców naszej gminy zaprasza Burmistrz Gminy.
 3. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
 4. Zgubiono w piątek przy Centrum znaczną sumę pieniędzy. Uczciwego znalazcę prosi się o zwrot tej kwoty, która dla tej osoby jest ważną i potrzebną sumą pieniędzy.