1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca października, adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15 30, a po nim msza św. popołudniowa.
 2. Zapraszamy na codzienne msze św. mieszkańców kolejnych Róż Rodzinnych i na nabożeństwa różańcowe wszystkich dorosłych, młodzież i dzieci.
 3. W poniedziałek spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 18 00. Gościć będziemy ks. dziekana Kazimierza, który sprawdzi czy młodzież jest dobrze przygotowana do przyjęcia sakramentu już 21 października.
 4. W środę Nowenna do św. Stanisława biskupa i męczennika, a po nabożeństwie o godz. 18 00 spotkanie w kościele wszystkich wyjeżdżających na pielgrzymkę do Krakowa.
 5. W środę klasy VI SP podczas mszy św. złożą swoją deklarację gotowości rozpoczęcia 3- letniej drogi przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 6. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na 16 00.
 7. W czwartek wypada 11 dzień miesiąca kolejna miesięczna adoracja w 100-lecia niepodległości naszej Ojczyzny. Podczas nabożeństwa różańcowego będziemy polecać tę intencję modlitwy.
 8. W piątek prosimy, by Róża przed mszą św. odmówiła Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 9. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski. Po mszy św. będzie zbiórka do puszek jak co roku na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierająca naukę i studia młodzieży, której trzeba pomóc w kształceniu.
 10. Rodzinom i mieszkańcom Róż Rodzinnych: św. Klary, bł. Karoliny Kózkówny, św. Jadwigi Śląskiej, św. Elżbiety, św. Zofii, św. Kingi i dzisiejszej Róży św. Jadwigi Królowej składamy serdeczne podziękowanie za przygotowywanie mszy św. i prowadzenie modlitwy różańcowej w minionym tygodniu oraz za ofiary złożone na mszę św. i na kwiaty.
 11. Ogłoszenie o kiermaszu za tydzień w niedzielę (osobna kartka).
 12. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły w Desznie (osobna kartka).
 13. Michalici zapraszają na rekolekcje trzeźwościowe do Miejsca Piastowego w dniach 19 – 21 października. Zapraszamy rodziny, młodzież i narzeczonych, osoby szukające wyjścia z nałogów i uzależnień i wszystkich chcących włączyć się w modlitwę o trzeźwość naszych rodzin i ojczyzny. Szczegółowe informacje są w gablotce przy kościele.
 14. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.