1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Po mszy św. będzie zbiórka do puszek jak co roku na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierająca naukę i studia biednej młodzieży. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15 30, a po nim msza św. popołudniowa.
 2. Dziś przed kościołem jest kiermasz różnych rzeczy pozostałych po Festynie Parafialnym, który wspiera dzieło Pomocy Kościołowi w Potrzebie. Zapraszamy.
 3. Zapraszamy na codzienne msze św. mieszkańców kolejnych Róż Rodzinnych i na nabożeństwa różańcowe wszystkich dorosłych, młodzież i dzieci.
 4. W poniedziałek spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 18 00. Gościć będziemy ks. dziekana Kazimierza, który sprawdzi czy młodzież jest dobrze przygotowana do przyjęcia sakramentu już 21 października.
 5. W środę podczas nabożeństwa Modlitwa o Uzdrowienie i Uwolnienie.
 6. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na 16 00.
 7. W piątek prosimy, by Róża przed mszą św. odmówiła Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 8. W przyszłą niedzielę 21 X na mszy św. o godz. 16 00 Bp Stanisław Jamrozek udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Prosimy, by przyjść na msze św. przed południem, a tę pozostawić dla bierzmowanych, ich rodzin i gości.
 9. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Już dziś dziękujemy za ten dar serca dla naszej wspólnoty parafialnej.
 10. Rodzinom i mieszkańcom Róż Rodzinnych: NMP, św. Marty, św. Faustyny, św. Marii Magdaleny, św. Agnieszki, św. Anny i dzisiejszej Róży św. Bernadety składamy serdeczne podziękowanie za przygotowywanie mszy św. i prowadzenie modlitwy różańcowej w minionym tygodniu oraz za ofiary złożone na mszę św. i na kwiaty.
 11. Michalici zapraszają na rekolekcje trzeźwościowe do Miejsca Piastowego w dniach 19 – 21 października. Szczegółowe informacje są w gablotce przy kościele.
 12. W najbliższą sobotę chcielibyśmy zrobić jesienne prace w otoczeniu naszego kościoła. Bardzo prosimy, by na godz. 9 00 przyszli do pracy przy kościele mieszkańcy kolejnych Róż Rodzinnych: św. Bernadety, św. Anny i św. Agnieszki.
 13. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.