1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji.
 2. Nabożeństwo wypominkowe dziś o godz. 15 30.
 3. Jutro w poniedziałek spotkanie diakonii muzycznej i wszystkich przygotowujących wieczór 11 XI na plebanii o godz. 19 00. Gorąco zapraszamy.
 4. W I środę zapraszamy na katechezę o Biblii 15 min przed mszą św., a po mszy spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii. Zapraszamy nowych członków Akcji na wspólne spotkanie.
 5. Również w środę 7 listopada przypada 14 rocz. konsekracji naszej świątyni. W naszej parafii to będzie święto, podczas mszy św. rano i wieczorem zapalimy „Zacheuszki” na filarach kościoła na znak świętowania tej rocznicy.
 6. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
 7. W piątek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, Matki wszystkich kościołów.
 8. Msze św. wypominkowe odprawimy w poniedziałek i w piątek o godz. 17 00 z modlitwą wypominek i koronką do Miłosierdzia Bożego.
 9. Rodzinom i mieszkańcom Róż Rodzinnych: św. Jana, św. Stanisława bpa i św. Józefa składamy serdeczne podziękowanie za przygotowywanie mszy św. i prowadzenie modlitwy różańcowej w minionym tygodniu oraz za ofiary złożone na mszę św. i na kwiaty.
 10. Za tydzień po mszy św. o 10 30 dokonamy poświęcenia i odsłonięcia tablicy pamiątkowej na 100-lecie niepodległości, a po mszy św. o 16 00 zapraszamy licznie na montaż słowno-muzyczny z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę. Główne uroczystości gminne rozpoczną się o 11 30 przemarszem do kościoła parafialnego w Rymanowie. Zapraszamy na to świętowanie.
 11. Podziękowanie P. Barbary Iwańskiej żony Dominika za zbiórkę (osobna kartka).
 12. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem