1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówienie Aktu Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego NSPJ i odśpiewanie uroczystego „Te Deum – Ciebie Boga Wysławiamy”. Możemy zyskać za to odpust zupełny. O godz. 15 30 dziś będą nieszpory listopadowe za zmarłych, a po nich wypominki i msza św.
 2. Siostry wraz z Dziećmi Maryi promują i rozprowadzać Cudowny Medalik Matki Bożej Niepokalanej. Dziękujemy za przygotowaną na ten temat prezentację.
 3. W poniedziałek zapraszamy na mszę św. i na spotkanie przed bierzmowaniem klasy VII SP.
 4. W najbliższą IV środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Różańcowej po mszy św. wieczornej przed Najświętszym Sakramentem.
 5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
 6. W piątek święto św. Andrzeja , apostoła. Po mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z modlitwą wypominków.
 7. W sobotę pierwsza sobota wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na fatimskie nabożeństwo, które rozpoczniemy o godz. 17 00 modlitwą różańca wraz
  z medytacją tajemnicy. Msza św. rozpocznie się około 18 00.
 8. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela Adwentu ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa.
 9. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać opłatki wigilijne jak co roku w zakrystii. Deszno, aż do bloków w Rymanowie Zdroju zapraszamy do P. Organisty, a Posadę Górną aż do ul. Kasztanowej zapraszamy do Siostry.
 10. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
 11. Zmarł w ubiegłą niedzielę nasz parafianin Zbigniew Ziajka z Posady Górnej. Pomodlimy się o jego wieczne zbawienie.