1. Dzisiejsza niedziela to Święto Św. Rodziny, nie będzie już mszy św. o 12 00, ale będzie msza św. popołudniowa o 16 00. Modlimy się o świętość naszych rodzin.
 2. Jutro w poniedziałek (31 XII) zakończenie Roku Pańskiego 2018. Uroczysta msza św. o godz. 16 00, a po niej nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne z uroczystym odśpiewaniem „Te Deum” i z możliwością zyskania odpustu zupełnego. Zapraszamy was wszystkich bardzo licznie na tę ostatnią w tym roku mszę św. i na podsumowanie starego roku.
 3. We worek (1 stycznia 2019) Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 4. Naszych chorych w domach z komunią św. odwiedzimy dopiero w lutym. Tutaj chcemy bardzo serdecznie podziękować naszym Siostrom oraz dzieciom i młodzieży maryjnej za odwiedziny chorych z niespodzianką przed świętami.
 5. W tym tygodniu msze św. w środę i w czwartek z racji kolędy będą tylko rano o 6 30. Nie będzie mszy św. wieczorem.
 6. W czwartek 3 I nie będzie mszy św. o 16 00 dla kuracjuszy.
 7. W przyszłą niedzielę pierwszą styczniową Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańca i arcybractwa. Msze św. z błogosławieństwem kredy i kadzidła na każdej mszy św. Składka przeznaczona na misje. Po mszach św. nasze Dzieci Maryi będą rozprowadzać jak co roku kredę i kadzidło, ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby dzieci i młodzieży maryjnej. Serdecznie zapraszamy.
 8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 • W czwartek rano adoracja Pana Jezusa i godzina święta Arcybractwa Straży Honorowej oraz modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 • W I piątek spowiadamy przed mszą św. od 16 Po mszy św. wieczornej wystawienie Pana Jezusa i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z adoracją osobistą do godz. 19 00.
 • W I sobotę nasze nabożeństwo fatimskie, wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczniemy o 17 00 wprowadzeniem w I soboty następnie wystawienie Pana Jezusa i modlitwa różańca. Po różańcu 15 min medytacja i uroczysta msza św. z homilią, która rozpocznie się ok. 18 00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 1. W tym tygodniu odwiedzimy następujące Róże Rodzinne:
 • proboszcz odwiedzi: w środę od godz. 14 00 Różę św. Stanisława bpa; w czwartek od 14 00 Różę św. Jana; w piątek od 9 00 Różę św. Piotra , a w sobotę od godz. 9 00 Różę św. Pawła.
 • wikariusz odwiedzi: w środę od 16 00 Różę św. bł. Karoliny; w czwartek od 15 00 Różę św. Jadwigi Śląskiej; w piątek od 9 00 Różę św. Elżbiety, a w sobotę od 9 00 Różę św. Jadwigi Królowej.
 1. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.