1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Anny. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Agnieszki.
  2. W środę Święto św. Benedykta, Patrona Europy. To również 11 dzień miesiąca, kolejnej nowenny przed Uroczystością Święta Niepodległości. Po mszy św. zapraszamy na wieczór modlitewny i adorację Pana Jezusa wraz z naszym patronem św. Stanisławem B.M.
  3. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
  4. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po mszy św. wieczornej.
  5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. W poprzednim miesiącu złożyliście 4 630 zł. Bóg zapłać serdecznie. Zakończyliśmy prace na plebanii, które obejmowały: wyłożenie części placu kostką brukową oraz obłożenie dwóch ścian podmurówki kamieniem naturalnym. Za materiał zapłaciliśmy 11 800 zł., a za wykonaną pracę przy kamieniu zapłacono już 5 610 zł. i pozostało jeszcze do wypłacenia 15 200 zł. za ułożenie kostki. Obecnie trwają prace przy odnowieniu skalniaków i rabat przy kościele.
  6. Ogłoszenie GOK w Rymanowie (osobna kartka).
  7. W tym tygodniu ruszyła już gotowa nowa strona internetowa. Nowy adres to: rymanowzdroj.przemyska.pl
  8. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
  9. Zmarł w tym tygodniu nasz parafianin Kazimierz Krukar z Posady Górnej. Pomodlimy się na koniec za niego prosząc o wieczne zbawienie.
  10. Intencje mszalne na ten tydzień.