1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Kingi (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Jadwigi Królowej.
  2. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15 00. Gorąco zapraszamy. Podczas Gorzkich Żali będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  3. Dziś po mszach św. przed naszym kościołem kwestują s. Sercanki prowadzące bursę dla dziewcząt, które studiują w Krakowie. Siostry liczą na nasze wsparcie i z góry dziękują za każdy gest dobrej woli.
  4. W środę po mszy św. Nowenna do św. Stanisława B.M. z ucałowaniem jego relikwii.
  5. W czwartek zapraszamy na mszę św. dla kuracjuszy o godz. 16 00 .
  6. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci i kuracjuszy będzie przed mszą św. o godz. 16 00 z komunią św. na zakończenie. Po mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży połączoną z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
  7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Po mszach św. zbiórka do puszek na misyjny fundusz „Ad Gentes”.
  8. Ogłoszenie Dyrektora Gminnego Żłobka w Rymanowie o naborze dzieci do żłobka do 22 kwietnia.
  9. Ogłoszenie Burmistrza Gminy Rymanów o wyborach sołtysa Posady Górnej w niedzielę 17 marca od 8 – 16.
  10. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.