1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona będzie na potrzeby naszej archidiecezji.
 2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy prowadzenie modlitwy i przygotowywanie sumy przed mieszkańców Róż Rodzinnych. Rozpoczynamy od Deszna, od mieszkańców Róży św. Klary. Grafik jest w gablotce i na stronie internetowej (podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży bł. Karoliny.
 3. W dzisiejszą niedzielę (3 lutego) obchodzimy 45 rocznicę erygowania naszej Parafii p.w. św. Stanisława B.M. w Rymanowie Zdroju. W naszej parafii gościmy dziś ks. bp Stanisława Jamrozka, który kieruje do nas okolicznościowe Słowo Boże i będzie przewodniczył uroczystej sumie. Dziękujemy serdecznie za obecność dziś z nami i za wygłoszone homilie.
 4. W I środę zapraszamy 15 min przed mszą św. na katechezę o Biblii. Po mszy św. na 17 30 zapraszamy Akcję Katolicką i nowe osoby na spotkanie na plebanię.
 5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.
 • W czwartek rano Godzina Święta Arcybractwa i adoracja Pana Jezusa do godz. 8 00. Wieczorem po mszy św. modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i naszych rodzin.
 1. W piątek po mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 2. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną.
 3. Na wiosnę w dniach 24 – 26 V chcielibyśmy zorganizować kolejną parafialną pielgrzymkę, tym razem na wschód, na Kresy w piękne miejsca związane z polska historią: Krzemieniec, Kamieniec Podolski, Zbaraż, Chocim, Podhorce, Poczajów, Złoczów. Cena to 470 zł. W zakrystii jest lista prosimy się zapisywać.
 4. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
 5. W Tym tygodniu zmarło dwoje kolejnych naszych parafian: Emilia Kuczwar z Rymanowa Zdroju i Franciszek Klimkiewicz z Deszna. Pomodlimy się na koniec o ich wieczne zbawienie. Wieczne Odpoczywanie…!