1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca maja, niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Po mszach św. można złożyć ofiarę po puszki na rzecz Piotrusia z OREW w Rymanowie, o którym mówiliśmy 3 maja.
 2. Prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy 8 maja w dzień odpustu parafialnego mieszkańców Róży św. Anny.
 3. Dziś w naszej parafii na sumie o 10 30 uroczystość I komunii św. dzieci klas III. Modlimy się za nasze dzieci, by zachowały ten dar obecności Jezusa w swoich sercach przez całe swoje życie. Nabożeństwo majowe przed mszą św. o godz. 15 30. Po Komunii ! Bardzo gorąco dziękuję ks. Tomaszowi za prowadzenie naszych dzieci i przygotowanie ich do dzisiejszej uroczystości. Gorąco dziękujemy rodzicom za prowadzenie dzieci do tego uroczystego wydarzenia, dziękujemy za życzliwość i miłą atmosferę naszej współpracy. Dziękujemy za piękne przygotowanie świątyni i całego otoczenia kościoła do dzisiejszej uroczystości, za piękne kwiaty i dar ołtarza, którym są: nowy czerwony ornat do sprawowania mszy św. i dwie nowe chorągwie, które będą gotowe na Boże Ciało. Naszym Siostrom dziękujemy za przygotowanie pięknej dekoracji i za czas poświęcony na przygotowanie tej uroczystości. Dyrekcji Szkół, nauczycielom  i wychowawcom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci i za waszą życzliwość  i obecność dziś uroczystości przy naszych dzieciach. Panu Organiście, służbie liturgicznej, Pani sprzątającej kościół i rodzicom dziękujemy za pomoc dzieciom w przeżywaniu liturgii. Dziękujemy naszym kamerzystom za dyskretne filmowanie tej uroczystości. Wszystkim za wszystko bardzo dziękuję.    
 4. Od jutra „biały tydzień komunijny”. Msze św. codziennie będą o godz. 19 00, a wcześniej na 18 30 dzieci przyjdą na majówkę. Zapraszamy dzieci i rodziców na codzienne spotkania i mszę św. z komunią św. uroczyście przyjmowaną jak w dzień komunijny.
 5. Serdecznie zapraszamy was wszystkich na codzienną adorację Pana Jezusa od godz. 18 00, następnie na nabożeństwa majowe codziennie przed mszą św. wieczorną na 18 30.
 6. W poniedziałek święto św. Filipa i Jakuba, apostołów.
 7. We wtorek o godz. 10 00 w naszym kościele uroczysta msza św. dla „złotych” jubilatów małżeństwa z całej Gminy Rymanów. Zapraszamy na to jubileuszowe wydarzenie.
 8. W środę (8 V) Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika. Przeżywać będziemy uroczystość odpustową naszego patrona i patrona Polski. Msze św. rano o godz. 8 00 i dwie po południu o 16 30 i 18 00 główna  suma odpustowa o godz. 18 00 z procesją wokół kościoła. Serdecznie was wszystkich zapraszamy na wspólne świętowanie. Oczywiście za uczestnictwo w tej odpustowej uroczystości możemy zyskać odpust zupełny. Pamiętać będziemy o ks. bpie Stanisławie w dniu jego imienin.
 9. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji o godz. 16 30.
 10. W piątek rano odwiedzimy naszych chorych w domach z komunią św.
 11. W sobotę na godz. 18 00 zapraszamy do spowiedzi dzieci klas IV przeżywających za tydzień I rocznicę przyjęcia komunii św.
 12. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. W naszej parafii Uroczystość I Rocznicy Komunii św. o godz. 10 30.
 13. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.