1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży Najświętszej Maryi Panny (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Marty.
 2. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15 00. Gorąco zapraszamy. Podczas Gorzkich Żali będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia, dzień szczególnej modlitwy o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Za chwilę posłuchamy ogłoszenia o podjęciu Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, który to dar będzie można jutro złożyć uroczyście w darach ofiarnych podczas świątecznej Eucharystii.
 4. Nasze Siostry Miłosierdzia jutro w swojej kaplicy będą odnawiać swoje zakonne ślubowania przed Bogiem podczas eucharystii w kaplicy u Sióstr. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
 5. W środę po mszy św. Nowenna do Matki Bożej Różańcowej.
 6. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji o godz. 16 00 .
 7. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci i kuracjuszy o godz. 16 00 Po mszy św. dla dorosłych i młodzieży połączoną z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
 8. W sobotę chcemy zrobić wiosenne porządki przy kościele. Zapraszam do pracy dwie kolejne Róże Rodzinne św. Andrzeja i św. Łukasza do pomocy od godz. 9 00. Proszę zabrać sprzęt do pracy i traktor z przyczepą do wywiezienia śmieci.
 9. Pamiętajmy, że z soboty na niedzielę 31 marca następuje zmiana czasu na letni. Od poniedziałku 1 kwietnia przechodzimy na czas letni również w kościele, msze św. wieczorne będą o godz. 19 00, a dla kuracjuszy w czwartki o godz. 16 30.
 10. Od 1 kwietnia rozpoczniemy też codzienną, cichą, osobistą adorację Najświętszego Sakramentu przed mszą św. od godz. 18 00 . Już dziś gorąco zapraszamy do modlitwy.
 11. Wszystkich śpiewających w naszej Diakonii Muzycznej zapraszamy jutro w poniedziałek na próbę na plebanię o godz. 18 00.
 12. Podziękowanie Sióstr Sercanek z Krakowa za kwestę na rzecz bursy oraz za zebrane ofiary.
 13. Ogłoszenie Dyrektora ZGK w Rymanowie o „Wiosennym Sprzątaniu” w czwartek 28 marca od godz. 9. oo. Chętni są zaproszeni do pomocy w trym dziele.
 14. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
 15. Zmarł w tym tygodniu nasz parafianin Wawrzyniec Dudzik. Pomodlimy się na koniec o jego wieczne zbawienie.