1. Dziś niedziela Święta Chrztu Chrystusa. Kończy się okres Bożego Narodzenia, choć dekoracje pozostają i kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do 2 lutego.
  2. Dzisiaj po popołudniu o godz. 17 30 w Sali Domu Ludowego w Posadzie Górnej odbędą się jasełka w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży pod kierunkiem ks. Tomasza i s. Iwony, na które wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy.
  3. W tym tygodniu msze św. od poniedziałku do piątku z racji kolędy będą tylko rano o 6 30. Nie będzie mszy św. wieczorem i mszy dla kuracjuszy w czwartek. W sobotę msza św. rano i wieczorem o 17 00.
  4. W tym tygodniu odwiedzimy następujące Róże Rodzinne:
  • proboszcz odwiedzi: od godz. 14 00 w poniedziałek Różę św. Antoniego; we wtorek Różę św. Krzysztofa; w środę Różę św. Michała; w czwartek Różę św. Wincentego – górna część (do P. Myszkala); w piątek Różę św. Wincentego – dolna część Róży).
  • wikariusz odwiedzi: w poniedziałek od 16 00 Różę św. Agnieszki; we wtorek od 16 00 Różę św. Anny; w środę od 15 00 Różę św. Bernadety ; w czwartek od 15 00 Różę św. Moniki; w piątek od 14 00 Różę św. Heleny.
  1. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie naszej świątyni.
  2. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.