Niedziela Chrztu Pańskiego – 13. 01. 2019

  1. Dziś niedziela Święta Chrztu Chrystusa. Kończy się okres Bożego Narodzenia, choć dekoracje pozostają i kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do 2 lutego.
  2. Dzisiaj po popołudniu o godz. 17 30 w Sali Domu Ludowego w Posadzie Górnej odbędą się jasełka w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży pod kierunkiem ks. Tomasza i s. Iwony, na które wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy.
  3. W tym tygodniu msze św. od poniedziałku do piątku z racji kolędy będą tylko rano o 6 30. Nie będzie mszy św. wieczorem i mszy dla kuracjuszy w czwartek. W sobotę msza św. rano i wieczorem o 17 00.
  4. W tym tygodniu odwiedzimy następujące Róże Rodzinne:
  • proboszcz odwiedzi: od godz. 14 00 w poniedziałek Różę św. Antoniego; we wtorek Różę św. Krzysztofa; w środę Różę św. Michała; w czwartek Różę św. Wincentego – górna część (do P. Myszkala); w piątek Różę św. Wincentego – dolna część Róży).
  • wikariusz odwiedzi: w poniedziałek od 16 00 Różę św. Agnieszki; we wtorek od 16 00 Różę św. Anny; w środę od 15 00 Różę św. Bernadety ; w czwartek od 15 00 Różę św. Moniki; w piątek od 14 00 Różę św. Heleny.
  1. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie naszej świątyni.
  2. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
14 stycznia 2019|