1. Dziś drugi dzień świętowania Wielkanocy. Wyrażamy radość i wdzięczność wam wszystkim za głębokie i piękne przeżywanie Triduum Paschalnego i Wielkanocnych Świąt. Bardzo serdecznie dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy przygotowali to świętowanie od strony dekoracyjnej (szczególnie naszym Siostrom i Parafianom, którzy pomagali za piękną dekorację), od strony liturgicznej, muzycznej (P. Organiście i Diakonii Muzycznej i Służbie Liturgicznej) oraz od strony porządkowej i organizacyjnej. Niech zmartwychwstały Chrystus was obdarzy swoim pokojem.
  2. Dziś modlitwę i sumę przygotowali mieszkańcy Róży św. Marii Magdaleny (na sumie podziękowanie za przygotowanie sumy!). Za tydzień w Poniedziałek Wielkanocny prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Agnieszki.
  3. Najbliższe dni to czas Oktawy Wielkanocy tzw. „białego tygodnia”. Zapraszamy was na msze św. ranne i wieczorne, by uroczyście świętować kolejne dni pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa i nowenną przygotowywać się do Święta Miłosierdzia. W najbliższy piątek nie obowiązuje z tej racji wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Od wtorku msze św. wieczorne będą o godz. 19 00. Od godz. 18 00 wystawienie Pana Jezusa, adoracja i Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego, a następnie msza św. wieczorna.
  5. W środę na godz. 17 00 zapraszamy dzieci komunijne na próbę przed komunią św.
  6. W IV środę przed mszą św. o godz. 18 30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Różańcowej.
  7. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji o godz. 16 30.
  8. Przyszła niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego. O 15 00 wystawienie Pana Jezusa do adoracji, a o 15 30 Uroczyste Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby „Caritas”.
  9. Zapraszamy do prasy katolickiej świątecznej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.