1. Dziś przeżywamy niedzielą adoracyjną.
  2. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży bł. Karoliny Kózkówny (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Jutro w poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Na wieczorną mszę św., ale wyjątkowo na godz. 18 00 zapraszamy wszystkich chorych na wspólną eucharystię i modlitwę połączoną z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  4. W II środę zapraszamy po mszy św. na Nowennę do św. Stanisława B.M.
  5. W czwartek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
  6. W piątek po mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii.
  8. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły w Posadzie Górnej o zapisach dzieci do „zerówki” i do pierwszej klasy w sekretariacie szkoły do 15 marca.
  9. Szybko zapełnia się lista chętnych na naszą kolejną parafialną pielgrzymkę, tym razem na wschód, na Kresy w piękne miejsca związane z polska historią: Krzemieniec, Kamieniec Podolski, Zbaraż, Chocim, Podhorce, Poczajów, Złoczów. Cena to 470 zł. W zakrystii można odebrać plany tej pielgrzymki i wpłacić zaliczkę 100 zł. Kolejne osoby zapraszamy do zapisywania się.
  10. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
  11. W tym tygodniu zmarła nasza kolejna parafianka Elżbieta Gorczyca z Rymanowa Zdroju. Pomodlimy się na koniec o jej wieczne zbawienie. Wieczne Odpoczywanie…!