1. Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Dziękujemy bardzo za składane dziś ofiary i za te wpłacone na konto parafialne.
  2. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Jadwigi Śląskiej (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Elżbiety.
  3. W III najbliższą środę zapraszamy po mszy św. na Modlitwę o Uzdrowienie i Uwolnienie. Przy ołtarzu Matki Bożej będzie wyłożony koszyk na intencje do tej modlitwy.
  4. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
  5. W piątek święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Po mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. Wszystkich tych, którzy wpisali się na pielgrzymkę na Kresy Wschodnie prosimy o uregulowanie zaliczki 100 zł. oraz o uzupełnienie nr pesel i nr paszportu.
  7. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
  8. Zmarła w tym tygodniu nasza kolejna parafianka Wanda Koźma z Rymanowa Zdroju. Pomodlimy się na koniec o jej wieczne zbawienie (Wieczne odpoczywanie…)