1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Elżbiety (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Zofii.
  2. W IV najbliższą środę zapraszamy dzieci klas III z rodzicami na wieczorną mszę św., podczas której dzieci otrzymają poświęcone książeczki komunijne jako kolejny krok przygotowania do uroczystości majowych. Po mszy św. Nowenna do Matki Bożej Różańcowej. Przy ołtarzu Matki Bożej jest skrzynka na intencje do tej modlitwy.
  3. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W piątek rano odwiedzimy naszych chorych w domach z komunią św. Spowiedź od godz. 15 00. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny i osobistą adoracją Pana Jezusa do godz. 19 00.
  • W I sobotę nasze nabożeństwo fatimskie, wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczniemy o 17 00 wprowadzeniem w I soboty następnie wystawienie Pana Jezusa i modlitwa różańca. Po różańcu 15 min medytacja i uroczysta msza św. z homilią, która rozpocznie się ok. 18 00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  1. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca marca, ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Kleryk Michał podzieli się słowem Rektora WSD.
  2. Wszystkich tych, którzy wpisali się na pielgrzymkę na Kresy Wschodnie prosimy o uregulowanie zaliczki 100 zł. oraz o uzupełnienie nr pesel i nr paszportu.
  3. W ubiegłym tygodniu swoje spotkanie na plebanii miała Parafialna Grupa Historyczna przygotowująca materiał historyczny na 100-lecie poświęcenia naszego kościoła. Po tym spotkaniu chcieliśmy zwrócić się do wszystkich parafian z ogromną prośbą o odszukanie w swoich domach, czy prywatnych archiwach różnego rodzaju zdjęć i materiałów źródłowych z czasów dawnych początków kościoła (wewnątrz i na zewnątrz), z czasów późniejszych XX wieku oraz z czasów współczesnych i wypożyczenie nam na chwilę, by móc zrobić skan na komputer tych materiałów, czy zdjęć. Te zdjęcia proszę przynieść do zakrystii lub do kancelarii, my je podpiszemy, do kogo należą i zaraz po zrobieniu skanu oddamy je właścicielom. To ważna sprawa, stąd prosimy was o pomoc, by przygotować obszerne opracowanie na temat historii naszego kościoła.
  4. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
  5. Zmarła w tym tygodniu nasza parafianka Józefa Rygiel z Posady Górnej. Pomodlimy się na koniec o jej wieczne zbawienie (Wieczne odpoczywanie…)