1. Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Dziękujemy za składane dziś ofiary i za te wpłacone na konto parafialne.
  2. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Mateusza.  (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). W przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Pawła.
  3. Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18 00.
  4. W środę przed mszą św. zapraszamy na Modlitwę o Uzdrowienie i Uwolnienie.
  5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
  6. W piątek Nabożeństwo do miłosierdzia Bożego o 18 30. Poświecimy je prześladowanym chrześcijanom jako modlitwę przed Festynem Dobroczynnym.
  7. Za tydzień serdecznie zapraszamy na nasz parafialny Festyn dobroczynny w hołdzie prześladowanym chrześcijanom: „Brońmy się przed pozorami miłości, nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą” (Jan Paweł II). Początek o godz. 14 00 nad Czarnym Potokiem w nowym amfiteatrze. W naszym kościele będziemy gościć za tydzień ks. prof. Waldemara Cisło Dyrektora Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie , który podzieli się z nami słowem o naszych braciach chrześcijanach na Bliskim Wschodzie i s. Annę ze Stowarzyszenia, która przywiezie pamiątki z drzewa oliwnego wykonane przez chrześcijan z Betlejem, będzie można je nabyć po mszach św. i na festynie. Dziękujemy za wszelkie dary i upominki składane do kosza, on będzie stał jeszcze przez cały tydzień, jeśli ktoś ma życzenie coś jeszcze ofiarować to bardzo prosimy. W zakrystii jest specjalna koperta na ofiary od tych, którzy nie będą mogli być za tydzień, a chcieliby złożyć dar serca na ten cel. Zapraszamy was bardzo serdecznie i zaprośmy też naszych znajomych i przyjaciół na to wspólne świętowanie. Prosimy o upieczenie ciast i przypominamy, że możne je przywieźć w przyszłą niedzielę do chłodni przy amfiteatrze od godz. 9 00.
  8. Burmistrz Gminy prosi o ogłoszenie : W dniu dzisiejszym odbędzie się wyścig kolarski o „Puchar Uzdrowisk Karpackich” na trasie Jedlicze – Iwonicz Zdrój – Rymanów Zdrój. W godzinach 13. 30 – 15. 30 kolarze wykonywać będą okrążenia dwukrotnie przejeżdżając przez Rymanów Zdrój od strony Rymanowa w kierunku Bałucianki oraz Iwonicza Zdroju i Klimkówki. Meta i zakończenie wyścigu planowane jest na godz. 15.20 – jak zawsze na wysokości Galerii Zdrój. Wszystkich mieszkańców i gości prosimy o zachowanie ostrożności w tym czasie i zapraszamy kibiców kolarstwa na trasę i metę wyścigu.
  9. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.