1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży Najświętszej Maryi Panny. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Jadwigi Królowej..
 2. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, a wieczorem wigilia Uroczystości Wniebowzięcia NMP.
 3. W środę (15 VIII) Uroczystość NMP Wniebowziętej – Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak
  w niedzielę i uroczystości. Po mszach św. błogosławieństwo kwiatów i ziół. Na sumie nasze parafialne dożynki, poświęcenie wieńców i modlitwy o szczęśliwe zbiory tego roku.
 4. W dzień uroczystości będziemy gościć w naszej parafii Pallotyna ks. Jarosława Rodzika redaktora kwartalnika pallotyńskiego „Apostoł Miłosierdzia Bożego”, który podzieli się
  z nami swoimi doświadczeniami ze swojej pracy i wygłosi do nas słowo Boże. Zbiórka do puszek po mszach św. będzie naszą ofiarą w tym jego dziele Apostoła Miłosierdzia Bożego.
 5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
 6. W piątek po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac  w naszej parafii. W poprzednim miesiącu lipcu złożyliście na nasze potrzeby 5 240 zł. Dziękuję wam bardzo serdecznie. W ostatnim czasie wykonaliśmy prace wycinkowe korzeni pozostałych po drzewach na parkingu przy kościele. Dziękuję Firmie specjalizującej się  w takich wycinkach za wykonana pracę jak również P. Krzyśkowi i jego firmie za gratisowe uzupełnienie kostki w tych wyciętych miejscach oraz P. Antoniemu za ufundowanie potrzebnego materiału na te i wcześniejsze prace przy odnowieniu skalniaków. Bóg wam zapłać.
 8. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.