1. Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za składane dziś ofiary na nasze inwestycje. Wczoraj zostało założone nowe okno w nawie lewej, które będzie sterowane pilotem i będzie można go otwierać i zamykać. Dziś jest otwarte, byście zobaczyli jak daleko się odchyla i jak wygląda ten mechanizm. Do przygotowania zostało wyjęte drugie okno w nawie lewej nad bocznym wyjściem. Jedno takie okno zespolone gotowe do założenia to koszt 250 zł bez ceny elektrycznego mechanizmu.
  2. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Jadwigi Królowej. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Kingi.
  3. W środę zapraszamy na mszę św. wieczorną i na Modlitwę o Uzdrowienie i Uwolnienie.
  4. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
  5. W piątek święto św. Bartłomieja Apostoła, po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dedykowane prześladowanym chrześcijanom.
  6. Za tydzień Uroczystość NMP Częstochowskiej. Serdecznie zapraszamy na nasz parafialny Festyn dobroczynny w hołdzie prześladowanym chrześcijanom: „..nie bójcie się miłosierdzia, miłosierdzie jest czułością Boga”. Początek o godz. 14 00 nad Czarnym Potokiem w nowym amfiteatrze. W naszym kościele będziemy gościć za tydzień ks. Rafała Cyfkę ze Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie , który podzieli się z nami słowem o naszych braciach chrześcijanach na Bliskim Wschodzie, s. Anna przywiezie pamiątki z drzewa oliwnego wykonane przez chrześcijan z Betlejem, które będzie można nabyć po mszach św. i na festynie. Dziękujemy za wszelkie dary i upominki składane do kosza, on będzie stał jeszcze przez cały tydzień, jeśli ktoś ma życzenie coś jeszcze ofiarować to bardzo prosimy. W zakrystii jest specjalna koperta na ofiary od tych, którzy nie będą mogli być za tydzień, a chcieliby złożyć dar serca na ten cel. Zapraszamy was bardzo serdecznie i zaprośmy też naszych znajomych i przyjaciół na to wspólne świętowanie.
  7. Po 4 letniej pracy i posłudze z naszej parafii odeszła na inną placówkę s. Monika Gryźniak. Bardzo jej dziękujemy za pracę w naszej wspólnocie, za modlitwę i za dar serca, którym ubogaciła naszą wspólnotę. Bóg zapłać. Na jej miejsce przyszła do naszej parafii s. Danuta Paluch, którą serdecznie witamy i życzymy Bożych darów i wielu łask na czas posługi.
  8. Msza św. za wszystkich ofiarodawców festynu będzie odprawiona 2 września o godz. 10 30.
  9. Dziś w Króliku Polskim Dożynki Gminne. Rozpoczęcie mszą św. w kościele parafialnym o godz. 14 30. Organizatorzy wszystkich serdecznie zapraszają.
  10. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.