1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży bł. Karoliny Kózkówny (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Klary.
 2. We wtorek o godz. 15 00 Przedszkole Sióstr Miłosierdzia zaprasza na mszę św. całą wspólnotę przedszkola i rodziców z racji rozpoczęcia roku przedszkolnego.
 3. W środę zapraszamy dzieci i rodziców klas III komunijnych na uroczyste poświęcenie i wręczenie dzieciom różańca oraz na spotkanie organizacyjne u początku drogi przygotowania do majowych uroczystości. Po mszy św. Nowenna do Matki Bożej Różańcowej.
 4. W czwartek wspomnienie św. Wincentego, a Paulo patrona i założyciela naszych Sióstr. Pamiętajmy w modlitwie o naszych siostrach i ich wspólnocie.
 5. Kuracjuszy zapraszamy na mszę św. w waszej intencji w czwartek na godz. 16 00.
 6. W piątek po mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. W sobotę Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Odpust w Klimkówce.
 8. W sobotę pielgrzymka Róż Różańcowych na Kalwarię Pacławską. Hasło tegorocznej pielgrzymki to: Gdzie Ty jesteś, Maryjo, zstępuje Duch Święty; gdzie Ty jesteś, niebo staje się…. Z naszego dekanatu wyruszają autokary. Chętnych, którzy chcą się wybrać zapraszamy do zakrystii po bliższe informacje.
 9. Przypomnienie o pielgrzymce parafialnej do Krakowa w dniach 13 – 14 X. Cena 220 zł. Zaliczka 50 zł.
 10. Przy ołtarzu Matki Bożej leży wykonana już płyta pamiątkowa na 100-lecie odzyskania Niepodległości, którą zainstalujemy na frontowej ścianie kościoła na zewnątrz tuż obok głównego wejścia do kościoła. Obok jest skrzynka, zachęcamy by składać tam dar ofiary na pokrycie kosztów wykonania tej pamiątkowej płaty.
 11. Przygotowujemy się powoli do października i do październikowych mszy św. i nabożeństw różańcowych prowadzonych przez nasze Róże Rodzinne wraz z dziećmi. Tym razem rozpoczniemy od strony Deszna od Róży św. Klary.
 12. Sakrament bierzmowania naszej młodzieży będzie miał miejsce w naszym kościele 21 października (w niedzielę) na mszy św. o godz. 16 00.
 13. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.