1. Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 15 30.
 2. Dziś przed kościołem odbędzie się kwesta na rzecz Dominika Iwańskiego z Odrzechowej, który uległ wypadkowi złamał kręgosłup i rdzeń kręgowy i potrzebuje pomocy w bardzo kosztownej rehabilitacji w Krakowie. Żona Basia i rodzice będą prosić nas o pomoc.
 3. W środę zakończenie nabożeństw październikowych. Prosimy, by dzieci przyniosły we wtorek do kościoła lub na katechezę do szkoły plansze z naklejkami z października. W środę dzieci otrzymają w kościele niespodzianki za swoje uczestnictwo.
 4. W czwartek (1 XI) Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę z wyjątkiem mszy o godz. 16 00. Tej mszy u nas nie będzie, bo spotykamy się na cmentarzu w Rymanowie na mszy św. i na procesji za zmarłych o godz. 13 30.
 5. W piątek (2 XI) Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 8 00 i dwie popołudniu o 15 30 i 17 00. Po ostatniej mszy św. procesja po kościele do 5 ołtarzy i modlitwy za zmarłych. Wypominki 2 listopada po mszy św. o 15 30 . Gorąco i licznie was zapraszamy.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 • W czwartek Uroczystość, spowiadamy przed każdą mszą św.
 • W piątek 2 listopada . Spowiedź przed każdą mszą św. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmówimy wraz z wypominkami. Chorych odwiedzimy w grudniu.
 • W sobotę listopadowe nabożeństwo fatimskie, wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczynamy o godz. 17 00 nabożeństwem różańcowym i medytacją tajemnicy różańca, a następnie ok. 18 00 msza św. wieczorna – już niedzielna.
 1. Przyszła niedziele to pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji.
 2. Przypomnienie o możliwości zyskiwania odpustów w listopadzie (osobna kartka).
 3. Rozpoczynamy miesiąc listopad. Przy ołtarzach bocznych są kartki na wypominki. Proszę wyraźnie wpisać swoich zmarłych, których chcemy polecić w modlitwie i złożyć w zakrystii. Wypominki będą czytane w tygodniu po mszy św. wieczornej. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach będą odprawiane w poniedziałki i w piątki o 17 00 z odmówieniem koronki do Miłosierdzia Bożego. W pozostałe dni tygodnia odmawiać będziemy jeden dziesiątek różańca. Zapraszamy was wszystkich do modlitwy za naszych zmarłych.
 1. Rodzinom i mieszkańcom Róż Rodzinnych: św. Wojciecha, św. Andrzeja, św. Łukasza, św. Marka, św. Mateusza, św. Pawła i dzisiejszej Róży św. Piotra składamy serdeczne podziękowanie za przygotowywanie mszy św. i prowadzenie modlitwy różańcowej w minionym tygodniu oraz za ofiary złożone na mszę św. i na kwiaty.
 2. Dokładnie rok temu zakończyliśmy na nowo instalację naszych dzwonów na wieży kościoła wraz z nowym dzwonem „Jan Paweł II”, który od roku dzwoni i zwołuje nas na modlitwę do świątyni wraz z dzwonem „Paweł” i małą sygnaturką.
 3. W gronie rodziny parafialnej przygotowujemy montaż słowno-muzyczny na 11 XI, kiedy świętować będziemy 100-lecie odzyskania niepodległości. Ten wieczór patriotyczny odbędzie się w niedzielę 11 XI po mszy św. popołudniowej w kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych włączyć się w to przygotowanie wraz z diakonią muzyczną na plebanię jutro w poniedziałek na spotkanie o godz. 20 00.
 4. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.