1. Dziś Uroczystość NMP Częstochowskiej. Serdecznie zapraszamy na nasz parafialny Festyn dobroczynny w hołdzie prześladowanym chrześcijanom: „..nie bójcie się miłosierdzia, miłosierdzie jest czułością Boga”. Początek o godz. 14 00 nad Czarnym Potokiem w nowym amfiteatrze. Gościmy dziś ks. Rafała Cyfkę i s. Annę ze Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie , któremu dziękujemy za obecność i podzielenie się z nami sytuacją chrześcijan prześladowanych, Anna przywiozła ma pamiątki z drzewa oliwnego wykonane przez chrześcijan z Betlejem, które można nabyć po mszach św. i na festynie. Zapraszamy was bardzo serdecznie i zaprośmy też naszych znajomych i przyjaciół na to wspólne świętowanie.
 2. Dziś jeszcze msza św. niedzielna popołudniowa będzie o godz. 19 00. Za tydzień wracamy już na czas powakacyjny i msza będzie o 16 00.
 3. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Kingi. (Na sumie podziękowanie za przygotowanie liturgii!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańcy Róży św. Zofii.
 4. W środę zapraszamy na mszę św. wieczorną i na Nowennę do M.B. Różańcowej
 5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 30.
 6. W piątek po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II.
 7. W tym tygodniu I sobota miesiąca wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na wieczór maryjny, który rozpoczniemy o godz. 18 00 modlitwą różańca wraz z 15 min medytacją. Msza św. rozpocznie się o godz. 19 00.
 8. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 9. W tym tygodniu zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi przed rozpoczęciem roku szkolnego.
 10. Msza św. za wszystkich ofiarodawców festynu będzie odprawiona za tydzień 2 września o godz. 16 00.
 11. Ogłoszenie o Festynie w Rymanowie w przyszłą niedzielę 2 września w parku Potockich.
 12. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.