1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Po mszach św. zbiórka do puszek na misyjny fundusz „Ad Gentes”. Bardzo dziękujemy za składane dziś ofiary i za te wpłacane na konto parafialne.
  2. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Jadwigi Królowej (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży Najświętszej Maryi Panny.
  3. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15 00. Gorąco zapraszamy. Podczas Gorzkich Żali będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców i mężów. To dzień imienin ks. abpa seniora Józefa Michalika oraz Ojca św. seniora Benedykta XVI. Polecamy ich naszej modlitwie.
  5. W środę po mszy św. Modlitwa O Uzdrowienie i Uwolnienie przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji o godz. 16 00 .
  7. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Dla dzieci i kuracjuszy będzie przed mszą św. o godz. 16 00 z komunią św. na zakończenie. Po mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży połączoną z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
  8. Nasze parafialne rekolekcje wielkopostne będą w dniach 4 – 7 kwietnia. Prowadził je będzie ks. dr Jarosław Rodzik, pallotyn z Częstochowy.
  9. Tegoroczne Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się w Dukli. Młodych chcących wybrać się na to świętowanie proszę o kontakt z ks. wikariuszem, który przekaże wszystkie niezbędne informacje na ten temat.
  10. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.