1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, składkowa na tacę na potrzeby prac w naszej parafii. Dziękujemy za te dary serca i za ofiary składane na ogrzewanie naszej świątyni.
 2. Dzisiaj po popołudniu o godz. 15 00 do Sali Domu Ludowego w Desznie zapraszamy gorąco wszystkich seniorów naszej parafii i gości na Dzień Babci i Dziadka.
 3. W tym tygodniu msze św. będą rano o 6 30 i wieczorem o 17 00.
 4. W środę po mszy św. Nowenna do Matki Bożej Różańcowej. Intencje można wrzucać do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej.
 5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
 6. W piątek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 7. Zakończyliśmy wizytę kolędową w tym roku. Bardzo gorąco wam dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie, za otwarte serca, za dar złożonej ofiary, za wspólne spotkanie
  i modlitwę o Boże błogosławieństwo w waszych domach i rodzinach. Jeśli kogoś nie było w tym czasie w domu to proszę podejść do nas, by się umówić na spotkanie w tym tygodniu. Bóg wam zapłać za ten czas kolędowy.
 8. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
 9. Zmarli w tym tygodniu dwaj nasi parafianie z Posady Górnej: P. Kazimierz Szul, jeden z trzech najstarszych osób w Posadzie w naszej części parafii, miał 97 lat i P. Władysław Hanus. Pomodlimy się na koniec o łaskę życia wiecznego dla nich.
  Wieczne odpoczywanie…!