1. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
  2. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic na każdej mszy św. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się w intencji osób poświęconych Bogu w naszej Archidiecezji, a szczególnie za nasze Siostry Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W piątek rano odwiedzimy naszych chorych w domach z komunią św. Spowiedź od godz. 15 00. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny i adoracja Pana Jezusa do godz. 19 00
  • W sobotę (2 II) nasze nabożeństwo fatimskie, wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczniemy o 17 00 wprowadzeniem w I soboty następnie wystawienie Pana Jezusa i modlitwa różańca. Po różańcu 15 min medytacja i uroczysta msza św. z homilią, która rozpocznie się ok. 18 00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  1. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona będzie na potrzeby naszej archidiecezji.
  2. W przyszłą niedzielę (3 lutego) będziemy obchodzić 45 rocznicę erygowania naszej Parafii św. Stanisława B.M. w Rymanowie Zdroju. Uroczystej sumie będzie przewodniczył ks. bp Stanisław Jamrozek i wygłosi homilię na tę okoliczność.
  3. W piątek rano od godz. 9 00 będziemy rozbierać świąteczną dekorację. Zapraszam do pomocy siostrze osoby wolne i chętne oraz braci strażaków do uprzątnięcia choinek.
  4. Zaproszenie Dyrekcji Szkoły Muzycznej w Rymanowie o VI Koncercie Noworocznym 31 stycznia o godz. 18 00 w auli szkolnej. Organizatorzy zapraszają.
  5. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.