1. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Marty (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy mieszkańców Róży św. Faustyny.
 2. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15 00. Gorąco zapraszamy. Podczas Gorzkich Żali będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 3. Od jutra 1 kwietnia rozpoczynamy codzienną, cichą, osobistą adorację Najświętszego Sakramentu przed mszą św. od godz. 18 00 . Gorąco zapraszamy do modlitwy.
 4. W I środę 15 min przed mszą św. na 18 45 zapraszamy na kolejną katechezę o Biblii. O godz. 17 30 zapraszamy Akcję Katolicką i wszystkich nowych członków na spotkanie na plebanię.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i sobota miesiąca. Te dni pokrywają się z naszymi planami rekolekcyjnymi, stąd proszę śledzić przygotowany plan rekolekcyjny.
 6. W czwartek rano po mszy św. adoracja Pana Jezusa i Godzina Święta Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ do godz. 8 00.
 7. Zapraszamy w czwartek kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji o godz. 16 00 .
 8. Od czwartku rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne – plan.
 9. Składka podczas dni rekolekcji będzie podziękowaniem trud i za wygłoszone Słowo Boże.
 10. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, niedziela rekolekcyjna ze zmiana tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 11. Wczoraj udało nam się wykonać wiosenne porządki przy kościele. Dziękujemy bardzo tym 5 osobom, którzy przyszli, mieszkańcom Róż św. Andrzeja i św. Łukasza za wykonaną pracę i wywiezienie śmieci i nieczystości. Bóg wam zapłać. Zaprosiliśmy do pracy przy swoim kościele 2 kolejne Róże Rodzinne, a więc ok. 40 rodzin i tylko 5 osób poczuwało się do tego, że trzeba przyjść, bo to nasz kościół, a gdzie pozostali, a gdzie młodzi? To również poddajmy pokutnej refleksji i przemianie.
 12. Wszystkich śpiewających w naszej Diakonii Muzycznej zapraszamy jutro w poniedziałek na próbę na plebanię o godz. 19 30.
 13. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.