1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Msze św. z błogosławieństwem kredy i kadzidła na każdej mszy św. Składka przeznaczona na misje. Po mszach św. nasze Dzieci Maryi będą rozprowadzać jak co roku kredę i kadzidło, ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby dzieci i młodzieży maryjnej. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu msze św. od poniedziałku do piątku z racji kolędy będą tylko rano o 6 30. Nie będzie mszy św. wieczorem. W sobotę msza św. rano i wieczorem o 17 00.
  3. W sobotę 12 stycznia po mszy św. wieczornej ( na 18 00) zapraszamy na opłatek, wspólne spotkanie i kolędowanie wszystkie nasze grupy i wspólnoty działające przy naszej parafii, zarówno dzieci, młodzież, dorosłych jak i starszych, Radę Duszpasterską do Sali Domu Ludowego w Posadzie Górnej.
  4. Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Chrystusa. Kończy się okres Bożego Narodzenia, choć dekoracje pozostają i kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do 2 lutego.
  5. Za tydzień po popołudniu o godz. 17 30 w Sali Domu Ludowego w Posadzie Górnej odbędą się jasełka w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży pod kierunkiem ks. Tomasza i s. Iwony, na które wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy.
  6. W tym tygodniu odwiedzimy następujące Róże Rodzinne:
  • proboszcz odwiedzi: od godz. 14 00 w poniedziałek Różę św. Mateusza; we wtorek Różę św. Marka; w środę Różę św. Łukasza; w czwartek Różę św. Andrzeja; w piątek Różę św. Wojciecha , a w sobotę od godz. 9 00 Różę św. Tomasza.
  • wikariusz odwiedzi: w poniedziałek od 16 00 Różę św. Zofii; we wtorek od 16 00 Różę św. Kingi; w środę od 16 00 Różę NMP; w czwartek od 15 00 Różę św. Marty; w piątek od 14 00 Różę św. Faustyny, a w sobotę od 9 00 Różę św. Marii Magdaleny.
  1. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.