1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, niedziela rekolekcyjna ze zmianą tajemnic różańca i arcybractwa. Składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 2. Serdeczne podziękowanie składamy Ks. Jarosławowi Rodzikowi za wygłoszone rekolekcje w naszej parafii. Spokojnie i głęboko wypowiedziane słowo poszczególnych dni, na nowo pokazały nam jak wartościowe i cudowne jest życie człowieka i jak bliski w tym wszystkim jest Bóg, który jest obecny i działa „W mocy Ducha Bożego”. Niech jak najwięcej owoców tych duchowych ćwiczeń w nas pozostanie, a Księdzu życzymy dużo zdrowia i łaski Bożej w jego pracy redakcyjnej i rekolekcyjnej. Bóg zapłać!
 3. Dzisiejsza niedziela nazywana dawniej niedzielą czarną – bowiem zgodnie z polską tradycją od dzisiejszej niedzieli zasłaniamy krzyże i obrazy ukrzyżowania aż do Wielkiego Piątku.
 4. Po mszach św. dzisiaj będzie można nabyć kartki świąteczne, wykonane własnoręcznie. Zebrane ofiary będą przeznaczone nas pomoc potrzebującej pomocy osobie.
 5. Modlitwę i sumę przygotowują dziś mieszkańcy Róży św. Faustyny (na sumie podziękowanie Róży za przygotowanie sumy!). Za tydzień prosimy o przygotowanie modlitwy i sumy Przedszkole Sióstr w Rymanowie Zdroju .
 6. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15 00. Gorąco zapraszamy. Podczas Gorzkich Żali będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 7. W poniedziałek klasy 7 SP przyjdą na spotkanie przed bierzmowaniem na godz. 19 00.
 8. W II środę po mszy św. wieczornej Nowenna do św. Stanisława B.M.
 9. W czwartek z racji spowiedzi w dekanacie nie będzie mszy św. dla kuracjuszy.
 10. W piątek (12 IV) w naszej parafii wielkopostna spowiedź. Zapraszamy was przed południem od godz. 9 30 do 11 30 i po przerwie od godz. 14 30 do 17 00. Prosimy, byście jak najliczniej skorzystali z tego czasu łaski. Spowiedź w Rymanowie całodniowa w sobotę.
 11. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej, na które bardzo gorąco was wszystkich zapraszamy. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie przed mszą św. o godz. 18 00 z komunią św. na zakończenie. Po mszy św. zapraszamy na Drogę Krzyżową dla dorosłych, młodzieży i kuracjuszy jak co roku po naszym zdrojowym parku. Proszę zabrać ze sobą świece i lampiony.
 12. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej czyli Niedziela Palmowa. Na wszystkich mszach św. obrzęd poświęcenia palm z głównym obrzędem na sumie. Będziemy modlitewnie łączyć się z papieżem Franciszkiem i polską delegacją podczas Światowych Dni Młodych oraz z Duklą, gdzie odbywać się będą archidiecezjalne Dni Młodych pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Adama Szala z udziałem naszej młodzieży.
 13. Za tydzień po raz XI odbędzie się Akcja Pola Nadziei. Dzieci z naszej szkoły będą uczestniczyć w tej akcji pod opiekę rodziców lub wychowawców.
 14. Przypominamy o przedświątecznej akcji „Rodzina – rodzinie” i „Rodzina –osobie samotnej”. Kto jeszcze chciałby się włączyć w tę pomoc zapraszamy zakrystii lub bezpośrednio do P. Małgosi Śliwki po konkretny adres potrzebującej rodziny lub osoby samotnej.
 15. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.