1. Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca, nasza składkowa na potrzeby prac w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za ofiary dziś składane i za te wpłacane na konto parafialne oraz za te na ogrzewanie naszej świątyni.
  2. Nabożeństwo wypominków dziś o godz. 15 30.
  3. Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16 30 z modlitwą wypominek przed mszą św. wieczorną.
  4. W III środę po mszy św. wieczornej zapraszamy na Modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie.
  5. W czwartek zapraszamy kuracjuszy na mszę św. w waszej intencji na godz. 16 00.
  6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z wypominkami przed mszą św. wieczorną.
  7. Przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Siostry wraz z Dziećmi Maryi będą w tę ostatnią niedzielę promować i rozprowadzać Cudowny Medalik Matki Bożej Niepokalanej, który każdy może otrzymać po zakończeniu mszy św.
  8. Od wczoraj obowiązki proboszcza Parafii Królik Polski przejął ks. Wojciech Bolanowski pochodzący z parafii Wszystkich Świętych w Iwoniczu. Życzymy nowemu ks. proboszczowi dużo siły w podjęciu nowych obowiązków, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.
  9. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Ofiary proszę wrzucać do skrzyneczki nad stolikiem.
  10. Zmarł w tym tygodniu nasz parafianin Marian Szymczakowski z Posady Górnej. Pomodlimy się na koniec o ich wieczne zbawienie.