1. Dziś obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich, ogłoszony przez Ojca Św. Franciszka.
  2. Modlitwa wypominek dziś o godz. 15 30 i 3 Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla.
  3. W piątek 20 XI o godz. 16 00 będzie w naszym kościele msza św. pogrzebowa za Śp. Franciszka Pelczarskiego. Zapraszamy na tę modlitwę, intencje pogrzebowe będzie można złożyć przed mszą św. w zakrystii.
  4. Z racji dobrej pogodny w dalszym ciągu będą trwać prace renowacyjne środkowej głównej nawy kościoła oraz prace nad odnowieniem malowideł na sklepieniach naw bocznych. Dziękujemy za składane ofiary na malowanie kościoła oraz za te wpłacane na konto parafialne i prosimy o kolejne rodzinne ofiary na ten cel.
  5. W racji tych prac również w tym tygodniu msze św. wieczorne będą o godz. 18 00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu od 17 30 , modlitwą wypominek i nowenną przed Uroczystością Chrystusa Króla.
  6. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  7. Zapraszamy do prasy katolickiej, jest wyłożona na stoliku pod chórem. Proszę sobie gratisowo zabrać do domu gazety, które pozostały na stoliku.
  8. Zmarł w tym tygodniu nasz parafianin: Stanisław Solecki z Posady Górnej. Pomodlimy się na koniec o jego wieczne zbawienie „Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…”